Avukatlarımız

Av. Mustafa Yıldırım

Kurucu Avukat

Mustafa YILDIRIM, 1994 yılında Sakarya’da doğdu. İstanbul Bayrampaşa Suat Terimer Anadolu Lisesi ve Tekirdağ Anadolu Lisesi’nde lise tahsilini başarıyla tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 3.07’lik lisans derecesiyle onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Av. Mustafa YILDIRIM Tekirdağ Barosu’na kayıtlı olarak Tekirdağ’da halen kurucusu olduğu M&M YILDIRIM HUKUK & DANIŞMANLIK BÜROSUNDA meslek hayatına devam etmektedir.

Av. Mustafa YILDIRIM; İdare Hukuku, Memur Hukuku, Emniyet Teşkilatı ve Askeri Teşkilata ilişkin sağlık ve disiplin işleriyle ilgili dosyalar başta olmak üzere birçok farklı hukuki alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Reklamı ve boş vaatleri değil doğru teşhisi ve hukuki süreçteki niteliği önemseyen, müvekkillerine her daim aynı konu kapsamında hukuki sorun yaşamış ve büromuza danışarak çözüm sağlamış olan referanslar ve emsal nitelikteki kararları sunabilen, ilkeli hukuk anlayışı ve meslek etiğine ilişkin değerleri her şeyden üstün tutan bir karakter taşımakta ve bu doğrultuda hukuki hizmetlerini sunmaktadır.

E-Posta

avmustafayildirim@outlook.com

Eğitim

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Namık Kemal Üniversitesi Uluslarası İlişkiler Yüksek Lisans Programı

Çalışma Alanları

İdare Hukuku

Memur Hukuku

Emniyet Teşkilatı Hukuku ve ilgili tüm sair mevzuatları

Askeri Teşkilat Hukuku ve ilgili tüm sair mevzuatları