Avukatlarımız

Av. Merve Deniz Yıldırım

Avukat

Merve DENİZ YILDIRIM, 1993 yılında Tekirdağ’da doğdu. Tekirdağ Anadolu Lisesi’nde lise tahsilini başarıyla tamamladıktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 3.10’luk lisans derecesiyle onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Mesleki beceri, yetenek ve eğitimini geliştirmek adına birçok seminer, eğitim ve konfreranslara katılmış ve katılmaya devam etmektedir. Av. Merve DENİZ YILDIRIM Tekirdağ Barosu’na kayıtlı olarak Tekirdağ’da halen kurucusu olduğu M&M YILDIRIM HUKUK & DANIŞMANLIK BÜROSUNDA meslek hayatına devam etmektedir.

Av. Merve DENİZ YILDIRIM; İş Hukuku, Aile Hukuku ilgili dosyalar başta olmak üzere birçok farklı hukuki alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Reklamı ve boş vaatleri değil doğru teşhisi ve hukuki süreçteki niteliği önemseyen, müvekkillerine her daim aynı konu kapsamında hukuki sorun yaşamış ve büromuza danışarak çözüm sağlamış olan referanslar ve emsal nitelikteki kararları sunabilen, ilkeli hukuk anlayışı ve meslek etiğine ilişkin değerleri her şeyden üstün tutan bir karakter taşımakta ve bu doğrultuda hukuki hizmetlerini sunmaktadır.

E-Posta

avmervedeniz@hotmail.com

Eğitim

İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi, , Namık Kemal Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Programı

Çalışma Alanları

İş Hukuku

Aile Hukuku